Są takie książki, które mają już swoje lata, ale ich sława nie przemija. Niektóre z takich pozycji są nawet starsze niż my sami, ale ich sława jest na tyle duża, że na pewno zostanie doceniona na długi czas po tym, jak my znikniemy z tego świata. Niewielu jest takich autorów, którzy mogą wykazać się tak genialnym talentem literackim, który jest bardzo pomocny przy tworzeniu kolejnych dzieł. Można ich wymienić na palcach maksymalnie dwóch rąk i można być pewnym, że w tym momencie nie chodzi o żadne lektury obowiązkowe w szkole. Wśród tak genialnych twórców znajduje się Polak – Andrzej Sapkowski. To on zaprasza do czytania Wiedźmin. Tom 1-8 Pakiet z TaniaKsiazka.

W świecie fantasy

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał do czynienia z takim pakietem lub też pojedynczymi częściami wchodzącymi w skład tej sagi, to koniecznie powinien nadrobić zaległości. Tak, może nie wszyscy są miłośnikami gatunku fantasy, ale trzeba przyznać, że jest to tak genialnie skonstruowane dzieło literackie, że nawet osoby na co dzień nie zadające się z tego typu książkami z przyjemnością sięgają po przygody Wiedźmina. Chyba wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego kim był Geralt z Rivii, którego przeznaczeniem była walka z różnego rodzaju potworami i stworami, zagrażającymi gatunkowi ludzkiemu. Nie każdy mógł zostać wiedźminem. Nie każdy chłopiec, który udawał się do specjalnej szkoły, był w stanie przejść szkolenie wiedźmińskie. Jak sam Geralt przyznaje, maksymalnie 4 chłopców na 10 było w stanie poradzić sobie z trudnymi wyzwaniami, jakie były im wyznaczone.

Przygody Wiedźmina

Wiedźmin. Tom 1-8 Pakiet” to komplet wszystkich książek, jakie na przestrzeni wielu lat stworzył Andrzej Sapkowski. Osiem tomów, które ukazywały się na rynku od 1986 roku. Tak, to właśnie wtedy po raz pierwszy na łamach miesięcznika “Fantastyka” można było po raz pierwszy spotkać Geralta. Jego sława stała się tak duża, że Sapkowski postanowił zebrać wszystkie krótkie opowiadania, jakie wydał do tej pory i wszystko umieścił w normalnych książkach oraz dopisał kolejne losy, jakie spotkały tytułowego Wiedźmina oraz jego nieodłączną towarzyszkę Ciri. Ten pakiet ośmiu książek to wspaniały prezent dla osoby, która nie tylko kocha fantasy, ale postać Wiedźmina. Na okładce pierwszego tomu znaleźć można zdjęcie bohaterów, których można było ujrzeć w serialu, jaki stacja Netflix wypuściła w 2019 roku. To kolejna okazja dla fanów tego gatunku, aby móc przypomnieć sobie wspaniałe losy jednego z najbardziej odważnych bohaterów.

Jedzenie zdjęcie drobotdean - pl.freepik.com